Vitrinskåp Karl Johan

558716

VITRINSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad med mahogny, invändigt med juserbara hyllplan i glas, höjd ca 160, 93x48 cm, nyckel finns

Senare hyllplan, skadad nyckelskylt, blekt

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Vitrinskåp Karl Johan

Budhistorik (15 bud)
4157660
4157515
4157513
4157512
1 900
4157511
1 800

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.