Mikael Persbrandt

558707

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): Figurer, signerad Mikael Persbrandt, 39/90, färglitografi, ca 87x60 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Mikael Persbrandt
Budhistorik (7 bud)
4158370
4158369
4158263
950
4157046
450
4153350

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.