Skåp furu

558706

SKÅP, 1900-talets mitt, furu, betsat, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 146, 112x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Fläckar, brukslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp furu

Budhistorik (26 bud)
4158553
4 400
4158551
4 200
4158549
4158550
3 800
4158549
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.