Einar Forseth Sommar

558705

EINAR FORSETH (1892-1982): Motiv från Arild, signerad och daterad, olja på pannå, ca 45x54 cm

Proveniens: Einar Forseth

Tavelvagn 1

Einar Forseth Sommar

Budhistorik (3 bud)

4157735
4157262
4148565

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.