Jan Stenvinkel

558704

JAN STENVINKEL (1933-1989): (4) Landskap, signerade Stenvikel, färglitografier, bladmått ca 79x57 cm

Oramade, hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Jan Stenvinkel

Budhistorik (5 bud)
4156500
500
4155629
450
4154638
4153323
4153091

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.