Yrjö Edelmann Royal parcel

558702

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 44x60 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Yrjö Edelmann Royal parcel
Budhistorik (11 bud)
4156818
4156821
4156818
950
4156820
900
4156818
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.