Johnny Friedländer färgetsning

558700

JOHNNY FRIEDLÄNDER (1912-92): Komposition med fågel, signerad och daterad -83, 78/120, färgetsning, 45,5x40 cm

Fack 21

Budhistorik

2018-07-13 kl 14:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.