Satsbord 1920-tal

558699

SATSBORD, 1920-tal, 3 dlr, björkfanér, svarvade ben, profilerad kant, höjd ca 58, 38x35, 60, 78x48 cm

Ytskador, delvis fanérbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Satsbord 1920-tal

Budhistorik (14 bud)
4151660
950
4160255
900
4151660
850
4160253
4151660
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.