Mikael Persbrandt

558698

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): I badkaret, signerad Mikael Persbrandt, 49/90, färglitografi, ca 61x88 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Mikael Persbrandt
Budhistorik (11 bud)
4157050
1 600
4156741
4156740
4156739
4155069
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.