Axel Fridell etsning

558696

AXEL FRIDELL (1894-1935): Albert and William, 1934 (1939), signerad i plåten, etsning och torrnål, 24,5x16 cm

Fack 37

Axel Fridell etsning
Budhistorik (3 bud)

4156208
4148188
4148060

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.