Kay Christensen teckning

558695

KAY CHRISTENSEN (1899-1981): Kvinnoansikte, signerad Kay C och daterad 1948, blyertsteckning, bladmått ca 52x41 cm

Gulnader, reva i marginal, fläckar

Fack 37

Kay Christensen teckning

Budhistorik (1 bud)

4155371
2018-07-12 07:45:49

2018-07-13 kl 10:52
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.