Charles Sjöholm oljemålning

558694

CHARLES SJÖHOLM (född 1933) motiv med ångbåtar märkta Mariefred samt. Drottningholm, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 41x57 cm

Ingen synlig krackelyr och inga synliga märken, sitter lite löst i ramen

Konst, Skulpturer, Stockholmiana

Fack 38

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4157233
550
4146831
500

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.