Spegel

558690

SPEGEL, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, krön med Gustav III i profil, dekorelementen i patellage, delvis blankförgylld samt med slagmetall, höjd ca 123, krönets bredd 66 cm

Smärre slitage

Speglar

Rum 16

Spegel

Budhistorik (19 bud)
4156926
1 600
4156462
4156924
4156462
1 300
4156913

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.