Matbord design Cazzaniga för MDF Italia

558684

PIERGIORGIO & MICHELE CAZZANIGA, "Tense", matbord/ konferensbord, Italien, vit komposit och vitlackerad aluminium, höjd ca 73, 230x80 cm

Slitage, repor, märken

Möbler, Matbord, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (19 bud)
4167846
5 200
4167833
5 000
4167833
4 600
4167842
4 400
4167833
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.