Piedestal marmor 1900-tal

558680

PIEDESTAL, marmor, 1900-tal, löstagbar topp, höjd ca 97, 22x22 cm

Repor, avslag

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Piedestal marmor 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

4160180
4158853
4149668

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.