Palle Nielsen

558679

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000):, 3 st, samramade monogramsignerade PN -71, -72 -75, litografier och etsning, 8x11,5, 12x17, 13x26 cm

Glasskada

Tavelvagn 2

Palle Nielsen
Budhistorik (8 bud)
4157148
4156219
750
4156219
550
4156264
500
4156219
450

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.