Oljemålning England 1800-tal

558677

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR "River Medway Kent", olja på duk, otydlig signering, A Christopherson?, ca 24x34 cm

Mindre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Oljemålning England 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4159436
4154625

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.