Copeland biskviporslin

558676

STATYETT, sittande kvinna, biskviporslin, förgyllda ränder, inpressad signatur COPYRIGHT RESERVED COPELAND, höjd 45 cm

Sockel med nagg

Keramik/Porslin

Rum 7

Copeland biskviporslin

Budhistorik (26 bud)
4157551
4157298
4157298
1 900
4156331
1 800
4156331
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.