Sven Lidberg blandteknik

558674

SVEN LIDBERG (född 1944): Bröllopspar, signerad, med dedikation, blandteknik, målat på en litografi, ca 39x26 cm

Sven Lidberg blandteknik
Budhistorik (1 bud)

4162324
2018-07-17 17:52:12

2018-07-17 kl 18:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.