Seward Turner oljemålning

558673

SEWARD TURNER (1800-tal): Landskapsmotiv med får, olja på duk, signerad Seward Turner, ca 29x39

Lagningar, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Seward Turner oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4159437
550
4159714
500
4159437
450
4159713
4159437

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.