Bäddsoffa Innovation

558672

BÄDDSOFFA, Innovation, Danmark, 2000-tal, klädsel i grå textil, längd ca 200, höjd ca 37 cm

Bruksskick

Möbler, Soffor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bäddsoffa Innovation

Budhistorik (14 bud)
4158665
5 400
4155033
5 200
4154385
5 000
4154385
4 600
4150930
4 400

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.