Vit skänk

558671

SKÄNK, högblank vit mdf, 2000-tal, hyllinredning samt lådor, ca 45x158, höjd ca 72 cm

Bruksskick

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Vit skänk

Budhistorik (24 bud)
4158841
1 800
4158835
1 700
4158840
1 600
4158835
4158834
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.