Skål Hans Hedberg

558668

HANS HEDBERG, ostronskål, Frankrike 1960-tal, starkeldsfajans, glasyr i violett och rött, signerad HHg, höjd 13, längd 36 cm

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Selected

Skål Hans Hedberg

Budhistorik (13 bud)
4157323
5 600
4156055
5 400
4156055
5 200
4157280
5 000
4156055
4 800

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.