B.G.Head oljemålning

558662

B.G. HEAD (England 1800-tal): Landskapsmotiv, olja på duk, signerad B.G.Head, ca 50x76 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

B.G.Head oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4157282
4157277
950
4156305
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.