Ernest Walbourn oljemålning

558657

ERNEST WALBOURN (England 1872-1927): Kvinna vid bondgård, olja på duk, signerad Ernest Walbourn, ca 59x90 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ernest Walbourn oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4160240
4 200
4159116
4159116
3 600
4159072
850
4156552

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.