Bruno Mathsson & Piet Hein superellips

558656

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, superellips, fanerat i björk, 4 förkromade spännben i metall, etikettmärkt "Bruno Mathsson International", höjd ca 70,5 cm, skivans mått 200x100 cm

Bruksslitage, enstaka märken

Möbler, Matbord, Design

Rum 6

Budhistorik (10 bud)
4157015
1 700
4156992
1 600
4156853
4156665
1 400
4156308
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.