C Göran Karlsson Färglitografi

558655

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson -84, numrerad 165/200, färglitografi, ca 80x61 cm

Budhistorik (1 bud)

4155657
2018-07-12 11:54:52

2018-07-13 kl 19:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.