Lillian Kullgren oljemålning

558652

LILLIAN KULLGREN (född 1949): Abstrakt komposition, olja på duk, signerad ''L Kullgren'', bildstorlek ca 195x300 cm

Bruksslitage, ytsmuts, oramad

Lillian Kullgren oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4157437
600
4156703
550
4155450
500
4156702
500
4155450
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.