Lillian Kullgren skulptur

558649

LILLIAN KULLGREN (född 1949): skulptur, navettformad, bemålat trä samt metall, längd ca 370 cm

Slitage, små skador, torrsprickor, ställvis färgbortfall och rostig

Konst, Skulpturer

Rum 5

Lillian Kullgren skulptur

Budhistorik

2018-07-13 kl 18:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.