Ason blandteknik

558633

ASON (1900-tal): ''Should last forever'', signerad Ason, blandteknik, bladmått ca 69x39,5 cm

Fack 11

Ason blandteknik

Budhistorik (6 bud)
4157284
550
4157263
500
4156206
450
4155431
4155233

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.