Olja Axel Olson

558632

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad axel olson, olja på duk, ca 27x19 cm

Olja Axel Olson

Budhistorik (3 bud)

4157186
4151886
4146843

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.