Gustavianskt stilskåp

558629

SKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, stomme i bemålad furu, 2 lådor samt dörrpar, invändigt inrett med lådor och hyllor, höjd ca 150 cm, ca 110x40 cm

Fläckar och märken, övre högra hörnet kantstött, allmänt bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta i kundtjänst

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Gustavianskt stilskåp

Budhistorik (18 bud)
4157204
3 800
4157218
3 800
4157204
3 600
4157217
3 400
4157204
3 200

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.