Soffbord i gustaviansk stil

558613

SOFFBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skivan fanerad i lackad mahogny, underrede i mahogny, skuren dekor med fleuroner, kannelerade ben, höjd ca 56 cm, skivans mått ca 120x73 cm

Bruksslitage, enstaka repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord i gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
4157103
4157102
750
4157101
700
4157080
500
4156204

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.