Ring 18 k vitguld diamanter

558612

RING, 18 k rodierat vitguld, ihoplödd av 3 ringar, dekor med 3 fasettslipade blå stenar samt 19 briljanter totalt ca 0,65 ct, ringstorlek 17,5 mm, vikt ca 10,1 g

Blå stenar med skador och omfattande slitage, invöndiga inskriptioner

Guld/Smycken

Ring 18 k vitguld diamanter

Budhistorik (11 bud)
4159195
4157500
4157499
1 800
4157498
1 700
4156259

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.