Spegel empirestil

558600

SPEGEL, 1900-talets mitt, empirestil, förgylld, fasettslipad, 116x56 cm

Speglar

Kundcenter

Spegel empirestil

Budhistorik (7 bud)
4155859
4155554
900
4153382
850
4153103
4153102
750

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.