Ringar 18 k guld

558599

RINGAR, 2 st., 18 k guld, en med rosenslipade diamanter, ostämplad resp. med fantasislipad ljusblå sten, stämplad Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1948, ringstorlekar ca 18,3 resp. 16,5 mm, total vikt ca 5 g

Stenar med hack och fasettslitage

Guld/Smycken

Ringar 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
4164173
1 400
4164170
1 300
4164167
4157869
450
4155736

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.