Skulptur brons

558597

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, patinerad brons, signerad och daterad Per B. 85, höjd ca 31 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Monter 1

Skulptur brons

Budhistorik (3 bud)

4154611
4145828
4145478

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.