Landskap Sommar

558591

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, otydligt signerad, olja på pannå, ca 53x36 cm

Fack 36

Landskap Sommar

Budhistorik (3 bud)

4155949
4155915
4146469

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.