Bonderup & Thorup taklampor

558587

CLAUS BONDERUP & TORSTEN THORUP, taklampar, 2 st, 1960/70-tal, modell 1021, Focus Lighting, Danmark, vitlackerad metall, en är etikettmärkt, diameter ca 65 cm

Bruksslitage, ytsmuts, mindre märken, varav en av lamporna saknas en del av monteringen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 2

Bonderup & Thorup taklampor

Budhistorik

2018-07-13 kl 12:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.