Ring guld 1800-tal

558584

RING, 18 k guld, 3 diamanter med rosenslipning i silvermontering, K. Anderson, Stockholm, årsstämpel saknas, diamantmontering 1800-talets andra hälft, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 2,2 g

Guld/Smycken

Ring guld 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
4164933
1 400
4164814
650
4160366
600
4159520
4159518

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.