Taklampa enligt uppgift Nordiska Kompaniet

558580

TAKLAMPA, enligt uppgift saluförd av Nordiska Kompaniet i Stockholm, 1900-talets mitt, stomme av mässing, glasprismor, höjd ca 68, diameter ca 33 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

Belysning, Taklampor

Rum 15

Budhistorik (8 bud)
4172335
2 600
4172234
2 400
4172219
4172182
4171977

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.