Vägglampetter, ett par, 1900-talets första hälft

558577

VÄGGLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, förnicklat stål, dekor av urnor och pinjekottar, olikslipade prismor, höjd ca 30 cm

En ljushållare saknas, smärre slitage

Belysning, Vägglampor

Budhistorik (5 bud)
4172264
500
4172263
450
4172262
4172261
4168380

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.