Nils Jonsson matbord med 4 stolar

558573

MATBORD MED STOLAR, teak, 1960-tal, sannolikt Nils Jonsson "Malta" med 2 iläggskivor samt 4 st stolar "Garmi", omärkta delar, bordets mått, höjd ca 72, 116x116 (182) cm, stolar, höjd ca 81

Bord med sarglimningar, smärre slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4158921
1 400
4159393
1 300
4158921
4158331
4155464

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.