Nils Jonsson sidebord gigant

558557

SIDEBOARD, teak, "Gigant", Nils Jonsson, Bra Bohag, 1960-tal, brännmärkt, skjutdörrar, fem lådor, höjd ca 80, längd 220, djup 45 cm

Mindre slitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Nils Jonsson sidebord gigant

Budhistorik (17 bud)
4160064
11 500
4160076
11 000
4160064
10 500
4159130
10 000
4159130
6 200

Slutpris SEK:
11 500
1 124 EUR, 1 314 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.