Fiskgryta form koppar

558554

FISKGRYTA, FORM, koppar, mässingshänklar, insats i metall, stämplad "Skultuna", längd ca 64 resp diameter 49 cm

Formen med skador,

Metall, Koppar, Allmoge

Rum 7

Fiskgryta form koppar

Budhistorik (5 bud)
4156105
550
4155802
500
4155802
450
4155364
4155364

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.