Ikon Grekland

558547

IKON, Grekland, olja på pannå, ca 38x26,5 cm

Skador

Diverse, Konst, Äldre måleri

Fack 11

Ikon Grekland

Budhistorik (10 bud)
4155856
1 300
4155482
4155287
4153534
4153533
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.