Okänd konstnär

558540

OKÄND KONSTNÄR, rädsla, olja på duk, 73x60 cm

Lagningar.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Okänd konstnär

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4158723
190
4148242
180
4148241
150

Slutpris EUR:
190
1 945 SEK, 222 USD
Utropspris EUR:
250