Georg Jensen ring

558528

GEORG JENSEN, ring, 18 k guld och silver, ringstorlek 16.5, totalvikt ca 7.4 g

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Georg Jensen ring

Budhistorik (1 bud)

4149586
2018-07-07 23:09:05

2018-07-13 kl 20:50
Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.