Ingeborg Lundin Sommar

558521

INGEBORG LUNDIN, "Äpplet", vas, Orrefors, klarglas, signerad med namn, Expo D samt numrerad 32 57, höjd ca 42 cm

Obetydliga repor,

Glas, Konstglas, Selected

Kundcenter

Ingeborg Lundin Sommar

Budhistorik (12 bud)
4155930
7 000
4155928
6 800
4155927
6 600
4153600
6 400
4153060
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.