Markslöjd golvlampa

558520

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Markslöjd Kinna, stomme i betsad mahogny med detaljer i mässing, etikettmärkt, höjd 152 cm

Smärre bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Markslöjd golvlampa

Budhistorik (6 bud)
4157115
550
4156624
500
4156153
450
4148782
4147871

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.